do uzgodnienia

Pakowanie zabawek dam pracę w Holandii bez języka od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:21

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu zabawek dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Waalwijk od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Lokalizacja: Waalwijk

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień oraz pakowanie
  • całkowite przygotowywanie produktów do wysłania
  • współpraca z innymi pracownikami
  • inne zadania magazynowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • precyzyjność, odpowiedzialność
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • aktualne zamieszkanie niedaleko Waalwijk
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność, pracowitość

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę za pośrednictwem agencji pracy
  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Holandii
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • szkolenie wprowadzające oraz pracownicze
  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku

Aplikacja:
Chętnych, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Koniecznie prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-waalwijk/

ID ogłoszenia: 70856884b681eb02