12,50 € brutto/h

Pakowanie zegarków bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 października 2021 00:52

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii dla par przy pakowaniu zegarków także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie dokładnej kontroli jakości – sprawdzanie, czy są wady, rysy i uszkodzenia;
  • zadaniem pracownika będzie oznaczanie wad oraz cofanie ich na magazyn;
  • jeśli produkt będzie spełniał normy jakościowe, to jego zadaniem będzie pakowanie go do pudełek, które sa wyłożone materiałem z potrzebnymi dokumentami.

Wymagania:

  • dokładność i precyzja;
  • dobry wzrok;
  • szczegółowość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • stałą pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastmail.de wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z podaniem numeru referencyjnego: pz/k/10/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-zegarkow-kolonia/

ID ogłoszenia: 3726155fb4ce3809