0

Piekarz – dam pracę w Niemczech przy produkcji pieczywa, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 16 lipca 2016 20:06

Piekarnia z Berlina chętnie zatrudni piekarzy do pracy w Niemczech przy produkcji pieczywa i ciast. Zatrudnienie od zaraz przy wyrobie mieszanek, przygotowaniu ciasta, formowaniu ciast oraz przy pieczeniu.

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Eurokontakt (nr lic. 1109), poszukuje dla naszego klienta na terenie Niemiec osób na stanowisko:

Piekarz

Obowiązki:

– Wypiek pieczywa
– Przygotowanie mieszanek surowcowych
– Przygotowanie ciasta na chleb, bułki, rogale, itp.
– Produkcja pieczywa zgodnie z recepturą
– Formowanie ręczne lub mechaniczne ciast

Oczekiwania:

– Doświadczenie na danym stanowisku
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziana
– Obowiązkowość
– Sumienność
– Dyspozycyjność

Oferujemy:

– Zakwaterowanie
– Możliwość nadgodzin
– Dobre zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 530 456 977.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 3545788e02b40bf7

ilość wszystkich wyświetleń: 1454, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Eurokontakt
  • Zarejestrowany od: 1 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez Eurokontakt

Ostatnie przedmioty dodane przez Eurokontakt »