9.49

Pomocnik produkcji – oferta pracy w Niemczech na montażu, Kasendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kasendorf
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 01:15

Fabryka z Kasendorf poszukuje od zaraz pracowników produkcji do podjęcia pracy w Niemczech przy końcowym montażu w branży metalurgicznej. Konieczna minimum podstawowa znajomość języka.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik produkcji – końcowy montaż
Miejsce pracy: Kasendorf (Niemcy)

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej Firmie w branży metalurgicznej. Firma ma wiodącą pozycję technologiczną na rynku pomp ciepła i agregatów chłodniczych.

Opis stanowiska:
• praca przy montażu i kontroli końcowej pomp ciepła,
• montaż części od pomp ciepła przez przykręcanie, nitowanie,
• pakowanie i izolowanie rur miedzianych,
• oznaczanie towarów,
• kontrola części pod kątem uszkodzeń,
• praca na podstawie schematu.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
• stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i atrakcyjną dietę dzienną 25,00 € netto,
• zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
• jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
• zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
• opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
• pokrywamy koszt odzieży roboczej
• zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska.

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym,
• mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej oraz pracach montażowych,
• umiejętności techniczne,
• gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na stałe,
• gotowość do ciągłej nauki i rozwoju swoich umiejętności i doświadczenia związanego z branżą Automotive,
• dobra kondycja fizyczna (duża aktywność stojąca i częściowe podnoszenie przedmiotów),
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód w celu zachowania niezależności.

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację za pośrednictwem portalu.
Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu od 8:00 do 16:00: +48 500 456 300.