8 GBP/h

Portsmouth produkcja keczupu dam pracę w Anglii bez języka od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Opublikowany: 14 lipca 2016 00:48

Zatrudnimy chętnych do pracy w Anglii od zaraz na produkcji keczupu w fabryce z Portsmouth. Ogłoszenie dla 4 Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, UK

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 8 GBP na godzinę brutto

Obowiązki:

  • przygotowywanie składników warzywnych do produkcji przecierów – mycie pomidorów i papryki, sortowanie, mielenie
  • kontrola jakości produkcji oraz sprawdzanie jakości warzyw
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń – do rozdrabniania i mielenia a także taśmy produkcyjnej
  • w razie wykrycie błędów natychmiastowa reakcja – zatrzymywanie urządzeń, cofanie produktów, spisywanie raportów
  • zdejmowanie gotowych wyrobów z taśmy i pakowanie do kartonowych opakowań
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy zespołowej
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 5 miesięcy
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, w cenie 90 GBP tygodniowo pracownik ma zapewnione miejsce w pokoju 2-3 osobowym lub za 110 GBP jest pokój jednoosobowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

red-dot@gmx.co.uk  z dopiskiem: „produkcja Portsmouth 07/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-przy-produkcji-keczupu-bez-jezyka-w-portsmouth-uk/

ID ogłoszenia: 475781827a5bfc9