10-14 GBP/h brutto

Praca Anglia 2017 bez znajomości języka na produkcji samochodów Swindon UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Swindon
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2016 18:47

Producent samochodów ze Swindon oferuje możliwość zatrudnienia od stycznia 2017. Anglia praca dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy montażu samochodów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Lokalizacja: Swindon, UK
Stawka godzinowa: 10-14 GBP na godzinę pracy brutto
Start: od stycznia 2017

Opis stanowiska pracy:

  • prace montażowe wykonywane ręcznie oraz za pomocą elektronarzędzi i chwytaków hydraulicznych

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • praktyczna umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć podjęcia stałej pracy w Anglii
  • preferowane zgłoszenia od osób z wykształceniem kierunkowym jako mechanik

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania w Anglii
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą
  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • odprowadzanie składek oraz opłacenie ubezpieczenia
  • pracę od stycznia 2017

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja samochodów Swindon 01/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-produkcji-montazu-samochodow-bez-jezyka-swindon-uk/

ID ogłoszenia: 7385855f26e64411

ilość wszystkich wyświetleń: 803, dzisiaj: 2

4 Odpowiedzi na “Praca Anglia 2017 bez znajomości języka na produkcji samochodów Swindon UK”

  1. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą pracy Paweł 21lat 535 961 265 szybko się ucze jestem z zawodu elektryk pojazdów mechanicznych. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. bądz na e-maila

  2. b-bakalarczyk@1592 na 2 stycznia 2017 @ 19:09

    Wita m mam 24lata jestem zainteresowany pracą przy montażu to mój aktualny nomer515972354 czekam na odpowiedz pozdrawiam

  3. Podejme prace na produkcji samochodow Swindon w Angli prosze o kontakt email serwis.adm@wp.pl jestem z zawodu mechanikiem samocodowym.

  4. Witam
    Czy można jeszcze aplikować? Posiadam 10 letnie doświadczenie pracy w fabryce fiata w Tychach na montażu stanowisku zwalniajacego prosze o kontakt na maila natajla1@o2.pl
    Znam angielski posiadam nr nin