9,60-10,20 GBP brutto/h

Praca Anglia bez języka produkcja detergentów od zaraz w Wolverhampton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stała umowa
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 00:46

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz praca w Anglii z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton na produkcji detergentów i środków czystości.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz. dla osób bez języka angielskiego albo 10,20 GBP brutto na godz. dla osób z językiem oraz z kwalifikacjami zawodowymi.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca o charakterze fizycznym przy linii produkcyjnej;
  • zatrudnienie przy produkcji detergentów, np. płyny do prania, do zmywarek itp.;
  • zadania będą przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania;
  • obecnie na linii produkuje się środki do dezynfekcji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • atutem będzie doświadczenie w branży produkcyjnej;
  • pracę na trzy zmiany, a w tym również nocki;
  • brak uzależnień związanych z paleniem;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • w związku z epidemią pierwszeństwo będą miały osoby, które obecnie przebywają w UK.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • atrakcyjne warunki socjalne;
  • strój roboczy/ochronny (tylko buty ochronne z noskiem we własnym zakresie);
  • darmowe zakwaterowanie na trzy pierwsze miesiące w dwuosobowych pokojach, a potem pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowani;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • brak opłat wstępnych od kandydatów.

Aplikacja:

CV, mile widziane w języku angielskim, należy wysyłać na adres e-mail: smart.work@solution4u.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampt

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-w-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 365600ad9f992ebe