9,20 GBP/h + zakwaterowanie

Praca Anglia bez znajomości języka dla par na produkcji pizzy od zaraz Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Manchester
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 03:28

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z żywności z Manchesteru bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Manchester, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 9,20 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • łatwa praca w pozycji stojącej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie składników na blacie ciasta
  • do zadań należy kontrola jakości produktów oraz ich pakowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • w pierwszej kolejności będą brane aplikacje od osób które aktualnie przebywają w Wielkiej Brytanii

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • praca na podstawie umowy podpisanej z agencją pośrednictwa pracy
  • pensje wypłacane raz na tydzień
  • możliwość zakwaterowania wspólnie dla par
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty i niedziele za +50% stawki podstawowej

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej:

„Produkcja pizzy Manchester 02/15/19”, na adres:

  • e-mail: red.dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-manchester-uk/

ID ogłoszenia: 6575c69416e2c392

2 komentarze na “Praca Anglia bez znajomości języka dla par na produkcji pizzy od zaraz Manchester”

  1. Lukasz kawa na 24 lutego 2019 @ 00:04

    Witam Lukasz z tej strony ja juz jestem w Angli 3 lata i podstawy angielskiego znam wiec w miare umiem sie dogadac a przy jedzeniu juz pracowalem.

  2. Lukasz kawa na 24 lutego 2019 @ 00:05

    a to jest moj mail Lkawa9222@gmail.com