9,50 GBP brutto/h

Praca Anglia bez znajomości języka dla par przy pakowaniu słodyczy od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. do świąt Bożego Narodzenia
  • Opublikowany: 26 listopada 2022 01:10

Tymczasowe zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka także dla par. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy i zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej;
  • aktualne pakowanie są promocyjne zestawy czekoladowych słodyczy z motywem Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • dostępność od zaraz do końca grudnia 2022;
  • otwartość, komunikatywność;
  • umiejętność wykonywania bezkonfliktowej pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do stołówki i kantyny;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 11/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 9266380fa5221636