8,00-8,80 GBP/h brutto

Praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 4 września 2017 00:25

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii na stanowisku pakowacza pralin. Ogłoszenie z fabryki w Luton do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek.

Stanowisko: Pakowacz pralin

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Lokalizacja: Luton, Anglia

Wakaty: 2

Wynagrodzenie: dla osób bez języka 8 GBP na godzinę pracy brutto a dla osób z językiem angielskim 8,80 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to praca manualna, polegająca na ręcznym pakowaniu czekoladek do plastikowych tacek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości i odkładania sztuk nie spełniających wymogów jakościowych
  • niektóre osoby będą oddelegowane do działu ręcznego ozdabiania czekoladek
  • praca zgodnie z zasadami BHP – uwzględniającymi odpowiedni strój i stosowanie środków ochronnych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • dostępność od zaraz
  • ile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wsparcie na miejscu przy dopełnianiu formalności
  • odpłatne zamieszkanie w komfortowych warunkach za 50 GBP od osoby lub 80 GBP od pary
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre warunki atrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

ukemployment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie czekoladek Luton 09/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-w-luton/

ID ogłoszenia: 87759abdcf0e5f70