d0 7,80 GBP/h

Praca Anglia na magazynie dla Polaków przy zbieraniu zamówień Dorton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Dorton
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 23:50

Dam pracę w Anglii dla magazyniera bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Dorton dla Polaków na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Dorton
Wynagrodzenie: d0 7,80 GBP/h

Zadania:
Prace magazynowe przy zbieraniu zamówień, pakowaniem i przygotowywaniu paczek do wysyłki. Osoba zatrudniona będzie również zajmować się załadunkiem o rozładunkiem towarów.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– siła fizyczna
– zdolność do przenoszenia skrzynek, innych ciężarów
– punktualne stawianie się w pracy
– zorganizowanie
– przestrzeganie zasad firmy
– umiejętność pracowania w zespole

Oferujemy:
– przepracowanych minimum 40 godzin w tygodniu
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę zmianową
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– pomoc w pierwszych dniach
– zatrudnienie na pełny etat
– zdobycie nowego doświadczenia
– cotygodniowe wypłaty
– przejazdy do pracy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV na adres mailowy: ocado@financialsolution.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23ed92/

ID ogłoszenia: 50655205241e2475

ilość wszystkich wyświetleń: 4004, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Anglia na magazynie dla Polaków przy zbieraniu zamówień Dorton”

  1. witam;spełniam wymogi ogłoszenia chętnie wyjadę do pracy nawet od zaraz ,pracowałem na magazynie 3 lata tel.790562396

  2. Dominik na 6 maja 2015 @ 20:34

    Witam posiadam duze doswiadczenie jako operator wozka widlowego. Spelniam wczystkie wymogi.o to mój nr tel 782718900.Dziekuje