6,70 do 7,30 GBP/h

Od zaraz praca Anglia na produkcji pakowanie warzyw i owoców bez języka Chichester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Chichester
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 02:37

Oferujemy zatrudnienie w Chichester dla Polaków bez znajomości języka angielskiego na produkcji od zaraz przy pakowaniu warzyw i owoców. Anglia praca na linii produkcyjnej w pozycji wymuszonej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Chichester, Anglia,

Wynagrodzenie: 6,70 GBP za godzinę pracy, natomiast nadgodziny płatne są w wysokości 7,30 GBP na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Jest to praca manualna którą wykonuje się w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej. Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie warzyw i owoców a także etykietowanie. Pracownik dba o czystość na stanowisku

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku
  • odpowiedzialność, szybkość, zdolności manualne

Zapewniamy:

  • praca 7 dni w tygodniu
  • rozpoczęcie zmiany zawsze od 6 do 13 natomiast koniec pracy w godzinach od 14 po południu a 1 nad ranem
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
07711 374056

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-chichester-na-produkcji-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 496566c45f21e54f

2 komentarze na “Od zaraz praca Anglia na produkcji pakowanie warzyw i owoców bez języka Chichester”

  1. Łukasz Szczepaniuk na 14 grudnia 2015 @ 12:26

    Witam,

    Próbuję się dodzwonić pod państwa numer lecz jedynie odzywa się poczta głosowa.

    Proszę o kontakt pod numer 511-374-922

    Z poważaniem

    Łukasz Szczepaniuk

  2. Jacek Kowal na 14 grudnia 2015 @ 21:59

    Proszę o kontakt pod nr 664 386 469 jestem zainteresowany lecz nie mogę się dodzwonić