7,50 - 8,50 GBP/h

Praca Anglia od zaraz na magazynie hurtowni AGD bez znajomości języka Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:48

Aktualnie zatrudnimy Polaków od zaraz bez znajomości języka na magazyn hurtowni sprzętu AGD w Milton Keynes. Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień początkowo na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Milton Keynes, Anglia

Zarobki: 7,50 – 8,50 GBP na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień dla sklepów a także dla klientów indywidualnych
  • układanie produktów na palety
  • transport towarów z użyciem wózka paletowego
  • przyjmowanie dostaw i rozładunek produktów na magazynie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy w Anglii
  • brak problemów zdrowotnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia
  • umowę z agencją pracy
  • wysokie zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 80 GBP tygodniowo
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

uk-employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „hurtownia AGD MK 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-magazynier-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-agd-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 12457d5d43c857a0