6,50 GBP/h

Praca Anglia od zaraz przy pakowaniu dań gotowych bez znajomości języka Heywood

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Heywood
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 02:47

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji jako pakowacz. Zatrudnienie od zaraz w Heywood bez znajomości języka przy pakowaniu dań gotowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz dań mrożonych

Lokalizacja: Heywood, Anglia

Wynagrodzenie: 6,50 GBP na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie dań gotowych na produkcji w zakładzie z Heywood
  • prace dodatkowe jak: dbanie o ciągłość produkcyjną, obsługa prostych maszyn, kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego obuwia ochronnego oraz kamizelki odblaskowej
  • mile widziane zgłoszenia od osób w pełni mobilnych z własnym samochodem
  • zwinność, sprawność manualna
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • praca na zmianie od 16 do 2 w dni takie jak poniedziałek, wtorek, środa i czwartek
  • dodatki godzinowe w wysokości 43 GBP na tydzień przez pierwsze 12 tygodni a następnie 73 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej lub smsem. Wiadomość musi być o treści: “heywood-night + imie + post code”

Adres e-mail: peter@career-makers.co.uk
Telefon: 07940290565

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-dan-mrozonych-bez-jezyka-heywood/

ID ogłoszenia: 829563299d6e0169

5 komentarzy na “Praca Anglia od zaraz przy pakowaniu dań gotowych bez znajomości języka Heywood”

  1. sebastian krajewski na 2 listopada 2015 @ 20:18

    jesteśmy zainteresowani pracą ..dwie osoby..sebastian 26l i krystian 24 lata

  2. jestem zainteresowany ta oferta pracy razem z zona prosze o odpowiec kon 798558111

  3. krzysztof kateusz na 4 listopada 2015 @ 20:49

    będę bardzo zobowiązany za tę pracę proszę o szansę .praowałem w Canterbury na podobnym stanowisku

  4. Katarzyna strzelecka na 7 listopada 2015 @ 12:45

    Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy.
    Jestem osoba mloda, pelna energii i checi do pracy.
    Bardzo prosze o kontakt.
    Pozdrawiam

  5. Sylwester Sosnowski na 9 listopada 2015 @ 14:31

    Witam . Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, chciałbym wyjechac do pracy z żoną .Mieszkam na wsi , i dlatego jestem przyzwyczajony wymagań pracodawcy.
    Bardzo proszę o kontakt.
    Mój numer telefonu :530 314 111
    Pozdrawiam