6,5 GBP/h

Praca Anglia w fabryce na produkcji przy pakowaniu Birmingham od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 października 2014 00:09

Fabryka z Birmingham szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce na produkcji przy pakowaniu części metalowych. Oferta bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: 6,5 GBP/h

Zadania:
Do zadań pracownika należy układanie części samochodowych na wieszaki, a następnie ich pakowanie. Późniejszym etapem jest przygotowanie paczek do wysyłki i wydawanie klientom.

Wymagania:
– chęć do podjęcia zatrudnienia na stałe
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do pracy zmianowej w tym noce
– możliwość natychmiastowego wyjazdu do Anglii

Oferujemy:
– chętnie zatrudnimy kobiety
– zapewniamy legalną pracę na angielskich warunkach
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie od zaraz
– dodatki za weekendy i pracę nocną ( plus 1,5 stawki od podstawy)

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: Adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-w-fabryce-na-linii-produkcyjnej-birmingham/

ID ogłoszenia: 6055442d14fcb534

ilość wszystkich wyświetleń: 4692, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Anglia w fabryce na produkcji przy pakowaniu Birmingham od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany pracą w fabryce. Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie na magazynie, kurs na wózki widłowe + wymiana butli gazowej w wózkach na gaz. Jestem bardzo pojętny i szybko się uczę, jedyny minus że mój angielski nie jest zbyt dobry ale jestem zmotywowany by go ciągle sie uczyć. Wylatuje za kilka dni i będę mieszkał u rodziny w Birmingham Smethwick. Proszę o kontakt meilowy. Pozdrawiam

  2. mam na imie magda jestem zainteresowana ta oferta mam ponad 2 letnie doswiadczenie na liniach produkcyjnych pracowalam przez ponad 2 lata w holandii teraz poszukuje prace w birmingham