7,50-9 GBP/h

Praca Anglia w Leeds produkcja kosmetyków bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 03:48

Producent kosmetyków z Leeds oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Anglia praca od zaraz na produkcji artykułów higienicznych na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,50 do 9 GBP na godzinę, stawka ustalana indywidualnie na podstawie posiadanych przez kandydata kwalifikacji

Miejsce: Leeds, UK

Opis zadań:

  • prace produkcyjne w fabryce kosmetyków z Leeds
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • wystawianie na taśmę produkcyjną tub do napełnienia
  • sprawowanie kontroli jakości
  • układanie gotowych kosmetyków w kartonach
  • inne bieżące zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zręczność, sprawność, odpowiedzialność
  • zdolność do szybkiej adaptacji w nowych okolicznościach
  • wysoka odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w zespole który częściowo składa się z Polaków
  • przeszkolenie stanowiskowe
  • zakwaterowanie odpłatne
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV w wiadomości zatytułowanej: „Produkcja kosmetyków, Leeds 07/2016″ na adres kontaktowy, podany poniżej:

  • jobs4u@englandmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 7775779acdd15da7

ilość wszystkich wyświetleń: 2097, dzisiaj: 1