9,65 GBP brutto/h

Praca Anglia w Londynie od zaraz przy pakowaniu leków bez znajomości języka 2020

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: ok. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 września 2020 00:51

Zatrudnienie w Londynie dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz tymczasowa praca w Anglii przy pakowaniu leków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,65 GBP brutto na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie dystrybucyjnej, gdzie zadaniem będzie pakowanie oraz przepakowywanie leków, które pochodzą z innych krajów UE, a także środków higienicznych, opatrunków itp.;
  • pracownik będzie wyjmował lek z opakowania, wkładał je w nowe pudełko oraz załączał ulotkę w j. angielskim.

Wymagania:

  • szybkość, sprawność manualna, dobra kondycja fizyczna oraz wytrzymałość;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • na miejscu wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki, czyli 5 PLN za 1 GBP.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „pakowanie leków Londyn wrzesień 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pakowanie-lekow-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-londynie-dla-pakowaczy/

ID ogłoszenia: 355f5233849b5c2

1 odpowiedź na “Praca Anglia w Londynie od zaraz przy pakowaniu leków bez znajomości języka 2020”

  1. Dzień dobry.
    Szukam pracy w Anglii od listopada. Będzie to mój pierwszy wyjazd. Jestem osobą sumienną, uczciwą, punktualną bez nałogów. Mam 39 lat, nie mam dzieci.
    Pozdrawiam Edyta