do ustalenia

Praca Anglia w Oldham od zaraz na produkcji wyrobów plastikowych 2015

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Oldham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 5 stycznia 2015
  • Opublikowany: 16 grudnia 2014 16:23

Dam pracę w Anglii od zaraz na linii produkcyjnej wyrobów plastikowych. Zatrudnienie w Oldham od stycznia 2015 roku dla osób bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Oldham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie obsługiwać wtryskarki oraz prasy hydrauliczne. Prócz tego zatrudniony będzie montować elementy plastikowe oraz wspierać produkcję poprzez wykonywanie innych zadań zlecanych przez pracodawcę.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– chęć do rozpoczęcia pracy zmianowej
– kandydaci z doświadczeniem produkcyjnym mile widziani
– pozytywne nastawienie do życia
– energiczność, zapał do pracy
– kandydaci są zobowiązani do zapewnienia sobie odzieży roboczej oraz kamizelki odblaskowej
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– gotowość do pracy przez 7 dni w tygodniu

Oferujemy:
– praca 7 dni w tygodniu
– legalną pracę na angielskich zasadach
– pracę w renomowanej firmie
– dobre warunki pracownicze
– szkolenia wstępne
– wdrożenie w politykę firmy
– pracę od 5 stycznia

Aplikacja:
Kontaktować można się poprzez maila: peter@career-makers.co.uk

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-wyrobow-plastikowych-w-fabryce-z-oldham/

ID ogłoszenia: 99054900d5c70fd1

1 odpowiedź na “Praca Anglia w Oldham od zaraz na produkcji wyrobów plastikowych 2015”

  1. Dzien Dobry jestem zainteresowany tą oferta pracy na produkcji wyrobów plastikowych?