od 4000 PLN netto/mc

Praca Czechy bez języka produkcja-montaż samochodów od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2022 00:24

Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji przy montażu samochodów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 4000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji;
  • pracownik będzie zajmował się montowaniem podzespołów do samochodów osobowych.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • możliwość podjęcia pracy na terenie Czech;
  • transport do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat;
  • wykonywanie zadań od poniedziałku do piątku – czasami weekendy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie z możliwością podwyżek;
  • 25 dni urlopu;
  • dodatek żywnościowy od pracodawcy;
  • zakwaterowanie, które będzie zapewnione przez pracodawcę albo dopłata do zakwaterowania;
  • opiekę medyczną;
  • czeska umowę o pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Czechach proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.kbti.pl/oferta,pracownik-produkcji-bez-doswiadczenia-mlada-boleslav,539

ID ogłoszenia: 685630cf3a43640b