2400-2600 PLN netto

Praca Czechy bez znajomości języka od zaraz przy produkcji lodów Opava 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Opava
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2020 01:05

Fabryka z Opawy poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Czechach 2020 bez znajomości języka przy produkcji lodów i żywności mrożonej. Atrakcyjne warunki finansowe oraz liczne bonusy!

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją mrożonej żywności poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy – Opava – CZECHY

Opis stanowiska:

– praca na linii produkcyjnej
– produkcja mrożonej żywności, lodów
– praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek)

Wymagania:

– motywacja do pracy
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
– dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

– czeską umowę o pracę na okres 1 roku
– wynagrodzenie ok. 2400 – 2600zł netto miesięcznie
– dodatek transportowy do 1700 CZK /miesięcznie
– bony żywnościowe
– bonus za przepracowanie 6 miesięcy – 10 000CZK
– bonus za polecenie nowego pracownika do 10 000CZK
– zniżki na produkty wytwarzane w zakładzie pracy
– wsparcie koordynatora

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: www.olx.pl/oferta/operator-ka-produkcji-mrozonej-zywnosci-opava-czechy-CID4-IDE1JQF.html

ID ogłoszenia: 775e89f85e68ae4

ilość wszystkich wyświetleń: 706, dzisiaj: 1