3900 - 5000 PLN netto/mc

Praca Czechy bez znajomości języka produkcja elektroniki od zaraz Frenštát pod Radhoštěm

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Frenštát pod Radhoštěm
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 grudnia 2021 00:53

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji elektroniki. Zatrudnienie na terenie Frenštát pod Radhoštěm dla pracowników produkcji bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Frenštát pod Radhoštěm.

Wynagrodzenie: 3900 – 5000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie oraz testowanie układów elektronicznych, a także osadzanie elementów na płytkach PCB;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości tworzonych produktów;
  • system pracy to – 3 dni pracy i 3 dni wolnego oraz 2 dni pracy i 2 dni wolnego.

Wymagania:

  • sprawność manualna – będą przeprowadzane testy zręcznościowe;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • chęć pracy w systemie po 12 godzin, czyli krótki/długi tydzień.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • czeska umowę o pracę;
  • dopłatę do autobusu/transportu;
  • rozbudowany system bonusowy;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • bony żywnościowe;
  • krótki lub długi tydzień pracy – zmiany po 12 godzin;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 6O2 116 949

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/czechy-continental-15-dni-pracy-15-dni-wolnego-3900-do-5000-zl-netto-CID4-IDIiOTV.html

ID ogłoszenia: 64161b77ab3be690

ilość wszystkich wyświetleń: 615, dzisiaj: 1