4100-6000 PLN brutto/mc

Praca Czechy bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych od zaraz Rychwałd

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Rychwałd
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 maja 2021 00:49

Zatrudnienie w Rychwałdzie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach dla Polaków na produkcji lamp samochodowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Rychwałd.

Wynagrodzenie: 4100 – 6000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne montowanie podzespołów, a także wizualna kontrola jakości;
  • zadania będą wykonywane zgodnie z instrukcją;
  • dbanie o wysoką jakość pracy;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem narzędzi produkcyjnych;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • raportowanie wyników;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP, PPOŻ oraz innych instrukcji i procedur;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • elastyczność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie na 3 zmiany;
  • samodzielne dojeżdżanie do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • trzy przerwy, które łącznie wynoszą 50 minut w czasie ośmiogodzinnego dnia pracy – 2 razy po 10 minut oraz jedna przerwa 30 minut;
  • 45% zniżki na obiady w zakładzie pracy;
  • premia rekrutacyjna w wysokości 15 000 CZK.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 602 116 949

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/czechy-varroc-rychvald-blisko-granicy-produkcja-lamp-3500do4200-netto-CID4-IDIzDY6.html

ID ogłoszenia: 781609e794bd9d06