128,20 DKK/h

Praca Dania bez znajomości języka dla par pakowanie perfum od zaraz, Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 9 października 2021 02:41

Bez znajomości języka na terenie Odense dla par pakowaczy od zaraz ciekawa praca w Danii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: pakowacz perfum

Termin zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Odense, Dania

Umowa: na 6 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4 (lub 2 pary)

Pensja: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • prosta i powtarzalna praca manualna przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ręczne pakowanie flakonów perfum markowych – do zadań należy składanie opakowań, kontrola jakości, wkładanie do środka produktu, zamknięcie, używanie maszyny do foliowania lub etykietowanie
  • prace na różnych etapach pakowania
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dobra kondycja fizyczna, zwinność, zręczność
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na 6 miesięcy na podstawie duńskiej umowy o pracę na czas określony
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatny instruktaż w trackie rekrutacji
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 4500 DKK miesięcznie od osoby
  • pracę zmianową

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/49/21

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: praca-sikker@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 393615b53148a05d