22500 DKK/mc brutto

Praca Dania dla par od stycznia 2017 bez języka pakowanie sera Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 00:42

Oferta pracy w Danii możliwa do podjęcia od stycznia 2017 dla par bez znajomości języka przy pakowaniu i foliowaniu sera krojonego. Zatrudnienie w Aalborg dla 4 Polaków.

Stanowisko: Pakowacz sera
Wakaty: 4
Wynagrodzenie: 22500 DKK miesięcznie brutto
Lokalizacja: Aalborg, Dania

Zakres zadań:

  • praca będzie wykonywana manualnie
  • pracownik pakuje ser krojony na tacki, waży i foliuje
  • niezbędne będzie pilnowanie odpowiedniej wagi, aby mieściło się w wyznaczonych limitach
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • porządkowanie stanowiska po zakończeniu pracy

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie
  • znajomość podstawowych zasad BHP do pracy z artykułami spożywczymi
  • możliwość pracy na zmiany
  • uczciwość
  • solidność oraz rzetelność

Zapewniamy:

  • pracę dla par
  • na miejscu pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie od stycznia 2017
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • pierwsza umowa będzie podpisana na okres próbny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: Aalborg 01/2017
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 45658361d47c06c1

6 Odpowiedzi na “Praca Dania dla par od stycznia 2017 bez języka pakowanie sera Aalborg”

  1. Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy i jestem w każdej chwili gotowy do wyjazdu. Prosze o kontakt 661 231 007.

  2. DawidProchownik na 28 listopada 2016 @ 13:54

    Witam,
    Jestesmy zainteresowani praca dla Par.
    Prosze o kontakt:
    tel: 504 949 344
    email: dawid.prochownik04@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. mariusz 1984 na 28 listopada 2016 @ 17:53

    Ja 32 lata dziewczyna 27 jestesmy bardzo zainteresowani panstwa oferta mamy doswiadczenie na produkcij prosimy o kontakt tel 575374335

  4. ela i tomek na 2 grudnia 2016 @ 19:52

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani Waszym ogłoszeniem mój chłopak ma 37 lat ja 36 pposiadam 4 letnie doświadczenie w pracy ze spożywką ponieważ pracowałam w sklepie spożywczym dziękuje prosimy o kotakt elkalantowska@onet .pl

  5. jandelimata7 na 4 grudnia 2016 @ 23:17

    Witam. jestem zainteresowany praca ponieważ nigdzie nie pracuje . Chetnie pprzyjme taka prace. Prosze o kontakt 667933457 email ; jandelimata7-73@wp.pl Pozdrawiam

  6. JUSTYNA GRZEGORZ na 7 grudnia 2016 @ 12:48

    Witamy serdecznie.
    Jesteśmy parą zainteresowaną Państwa ofertą pracy.Posiadamy doświadczenie w wielu dziedzinach.Gotowi do wyjazdu od zaraz.

    Liczymy na Państwa odzew.
    Tel.kontaktowy : +48721929448
    E-mail : justysia2593@wp.pl