52 DKK/h netto

Praca Dania dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu Ribe

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Ribe
  • Data rozpoczęcia pracy: 12.09.2014
  • Długość umowy: miesiąc
  • Opublikowany: 8 września 2014 23:02

Od zaraz dam pracę w Danii na linii produkcyjnej bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia. Oferta z Ribe przy sortowaniu ziemniaków. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Osoba do sortowania
Lokalizacja: Dania Ribe
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
Jest to praca stojąca przy linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu ziemniaków. Zatrudniony kontroluje aby na taśmie nie pozostawały żadne zanieczyszczenia takie jak kamienie czy zielsko.

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– chęć do rozpoczęcia pracy od zaraz na miesiąc czasu
– znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tej pracy
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– umiejętność prowadzenia traktora
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy już od 12 września do 12 października
– zapewniamy dużą ilość wyrobionych godzin
– dla chętnych możliwa praca również w weekendy
– oferujemy miejsce noclegowe w cenie 500 DKK za tydzień
– szybkie przeszkolenie
– zaznajomienie z systemem firmy

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprze adres: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu

ID ogłoszenia: 746540e152e0eb06