do ustalenia

Praca Dania dla Polaków bez znajomości języka w drukarni przy pakowaniu ulotek

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Dania
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 października 2014 23:11

Poszukujemy od zaraz osób bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Oferta dla Polaków przy pakowaniu ulotek. Zatrudnienie w drukarni ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownik będzie należało pakowanie materiałów do kopert, które następnie zostaną włożone do kartonów i przygotowane do dalszej wysyłki.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– zdrowe i zręczne dłonie
– osoba energiczna pełna entuzjazmu
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– dobre zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– podpisanie umowy na duńskich warunkach
– zatrudnienie dla obu płci
– podjęcie pracy już od zaraz
– dobre warunki płacowe
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na adres: drukarniadania@wp.pl

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/aktualna-oferta-pracy-w-danii-w-drukarni-przy-pakowaniu-ulotek-bez-jezyka-dunskiego/

ID ogłoszenia: 48054469822b0151

1 odpowiedź na “Praca Dania dla Polaków bez znajomości języka w drukarni przy pakowaniu ulotek”

  1. A w jakiej miejscowości jest ta praca ? 😉