145 DKK/h brutto

Praca Dania od zaraz na produkcji chemii gospodarczej bez znajomości języka Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 4 października 2018 00:16

Ogłoszenie pracy w Danii na produkcji chemii gospodarczej w fabryce z Aalborg. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Aalborg, Dania

Wynagrodzenie: 145 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • wspieranie zadań produkcyjnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie, mycie i konserwację maszyn produkcyjnych
  • pakowanie, etykietowanie oraz kontrola jakości produktu gotowego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego komunikatywnie
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • dostępność na pół roku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • umowę na pół roku
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 3500 DKK miesięcznie za miejsce w 2 pokojowym mieszkaniu – możliwość wynajęcia całego mieszkania za 7000 DKK/mc

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/61/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 9045bb51bb01380a

ilość wszystkich wyświetleń: 2218, dzisiaj: 1