120 DKK/h brutto + zakwaterowanie

Praca Dania od zaraz na produkcji opakowań bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 01:47

Zatrudnimy pracowników do pracy w Danii na produkcji opakowań kartonowych w zakładzie z Kopenhagi. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Kopenhaga, Dania
Termin: od zaraz
Pensja: 120 DKK na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie przydzielony do obsługi maszyny tnącej, zadaniem będzie kontrola arkuszy, ustawianie maszyn, uzupełnianie arkuszy, mycie i konserwacja urządzeń
  • niektóre osoby będą oddelegowane do pakowania gotowego produktu
  • do obowiązków należeć będzie również sklejanie arkuszy zgodnie z wytycznymi pracodawcy

Oczekiwania:

  • duża odpowiedzialność oraz pełne zaangażowanie
  • punktualność
  • dyspozycyjność na pół roku
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność
  • lojalność, kreatywność, zdyscyplinowanie
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę bezpłatnie na miejscu
  • pracę na pół roku
  • legalne warunki współpracy
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu oraz przeszkolenie w języku polskim

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: PRODUKCJA OPAKOWAŃ KARTONOWYCH, KOPENHAGA

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 587589f6e86cdde2

ilość wszystkich wyświetleń: 413, dzisiaj: 3

6 Odpowiedzi na “Praca Dania od zaraz na produkcji opakowań bez znajomości języka Kopenhaga”

  1. magdalena1707 na 15 lutego 2017 @ 17:53

    Zainteresowana jestem wraz z chłopakiem Państwa ofertą pracy. Gotowi jesteśmy podjąć prace w każdej chwili. Mój nr telefonu 71556585. Pozdrawiam.Magda.

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą moge podjąć prace w kazdej chwili. Mój numer telefonu 510317134 .Z góry dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby

  3. Witam,jestem zainteresowany ofertą wraz z 2 znajomych,nie można wysłać CV na podany adres. Możemy podjąć pracę w kazdej chwili, mój numer telefonu 608-319-889

  4. erykjanik@wp.pl na 16 lutego 2017 @ 20:15

    Witam jestem zajntersowany panstwa oferta pracy . Doswiadczenie w ustawianiu maszyn posiadam , prace moge podjac w kazdym terminie .Moj nr. tel. 723537154 Eryk

  5. byłbym zainteresowany jestem obecnie na terenie Danii wiec mogę zacząć od zaraz – +4520416686

  6. Danuta5545 na 18 lutego 2017 @ 14:07

    Witam. Ja z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa propozycją pracy .Mamy kredyty które musimy spłacić i jest nam ta praca niezbędna.Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby +48663463390