10,15/h

Praca Holandia 2018 bez znajomości języka pakowanie batoników w Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:33

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla Polaków przy pakowaniu batoników do pudełek. Zatrudnienie od zaraz w Leerdam również bez znajomości języka niderlandzkiego. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miasto: Leerdam, Holandia

Wynagrodzenie: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca manualna przy pakowaniu wyrobów do pudełek
  • przeprowadzanie kontroli jakości – np. sprawdzanie dat ważności na opakowaniach
  • inne zadania zlecane na bieżąco, np. etykietowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • holenderską umowę o pracę
  • wynagrodzenie co 4 tygodnie wypłacane na konto pracownika
  • dodatkowe bonusy
  • zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pełne ubezpieczenie
  • wsparcie koordynatorów polskojęzycznych
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu pracy w wysokości 150 euro
  • na start pracownik otrzyma pakiet startowy o wartości 120 PLN w którego skład wchodzi poszewka na pościel, słowniczek polsko-holenderski oraz holenderska karta sim do telefonu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 4045bcaeed655fc8