do uzgodnienia

Praca Holandia bez znajomości języka Best na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Best
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 21:33

Producent części samochodowych w Best zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii przy przygotowywaniu elementów do lakierowania.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Best, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio

Zakres obowiązków:

  • Pracownik zajmować się będzie podwieszaniem elementów samochodowych na stojaki. Zadania polegają na przygotowaniu części do procesu lakierowania. Konieczne będzie również przeliczenie dostarczonych produktów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • czynne prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • wysokie zarobki
  • zorganizowane zamieszkanie – kwatera w pełni wyposażona
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejsce wsparcie w kwestiach urzędowych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • przejazd do Holandii bezpośrednio do miejsca zakwaterowania
  • pracę w długotrwałej perspektywie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-czesci-samochodowych-bez-znajomosci-jezyka-w-best/

ID ogłoszenia: 90356c0c74a43d43

ilość wszystkich wyświetleń: 912, dzisiaj: 1