12,03 € na godz.

Praca Holandia bez znajomości języka na magazynie art. dla zwierząt od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 czerwca 2023 00:35

Na magazynie artykułów dla zwierząt potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Tilburgu bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 12,03 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera – system słuchawkowy;
  • obsługa wózka EPT;
  • załadunek i rozładunek kontenerów;
  • pakowanie produktów oraz sprawdzanie paczek.

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator wózka EPT i w branży logistycznej;
  • umiejętność pracy w grupie;;
  • mile widziane doświadczenie;
  • bez języka holenderskiego, ale z dobrą znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę na dłużej;
  • zakwaterowanie;
  • dojazd do pracy;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • dodatek zmianowy od 125 do 150% w zależności od czasu i godzin pracy;
  • pracę w godzinach: 06:00 – 15:00 oraz 15:00 – 00:00.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.sbaflex.com/pl/aplikuj/?id=2722 lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 (0)77 888 12 17

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-holandii-na-magazynie-art-dla-zwierzat-od-zaraz-tilburg/

ID ogłoszenia: 5066478d6b4ce849