10,91 EUR/h

Praca Holandia bez znajomości języka na magazynie od zaraz Rotterdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:11

Zatrudnienie 2019 na magazynie z Rotterdamu przy zbieraniu zamówień na art. spożywcze. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Rotterdam, Holandia

Stawka godzinowa: 10,91 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w magazynie spożywczym z Rotterdamu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kompletowaniem zamówień za pomocą skanera
  • układanie towarów na paletach, zabezpieczanie
  • do zadań należeć będzie rozładunek kontenerów a także pudełek
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • zaangażowanie
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • wysokie dodatki zmianowej
  • zakwaterowanie zorganizowane na czas trwania umowy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie od zaraz
  • raz na tydzień wypłacanie pensji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem źródła.

źródło: gratka.pl/praca/magazynier-w-albert-heijn-z-gwarancja-godzin/ob/9649205

ID ogłoszenia: 9665c8553bbbbe4c