do uzgodnienia

Praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kanapek Losser w fabryce

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum pół roku
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 04:27

Aktualnie oferujemy możliwość zatrudnienia w fabryce z Losser dla Polaków na produkcji kanapek. Ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej przy temperaturze 5 stopni Celsjusza
  • zadania będą polegać na przygotowywaniu kanapek – obsługiwanie maszyny do krojenia i pakowania, porcjowanie składników, dbanie o ciągłość produkcyjną, dostarczanie produktów
  • etykietowanie produktu gotowego
  • kompletowanie zamówień i przygotowanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność na minimum 6 miesięcy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy biurowej
  • zdolność do bezproblemowej obsługi komputera
  • przykładanie się do zadań
  • zaangażowanie, solidność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia, przejazdów lokalnych, zamieszkania
  • pracę zmianową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 71958714c8d88c4d

ilość wszystkich wyświetleń: 305, dzisiaj: 1