10,35 euro/h brutto

Praca Holandia bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 00:17

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii 2018 na produkcji zapiekanek, pizzy. Oferta z fabryki w Amersfoort od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Amersfort, Holandia

Stawka godzinowa: 10,35 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • zatrudnienie odbywa się w fabryce na produkcji pizzy, eklerów zapiekanek i ciastek
  • do rozdzielenia różne stanowiska produkcyjne np. prace przy kontroli jakości, pakowaniu
  • głównie zadania przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • duża elastyczność
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka motywacja
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • możliwość wzięcia wolnego dnia urlopowego po przepracowaniu 10 tygodni
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie zgodne ze stawką CAO 10,35 euro
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zorganizowany pakiet socjalny w postaci przejazdów do pracy, ubezpieczenia i zakwaterowania
  • bonusy w wysokości premii dla stałych pracowników – po przepracowaniu 500 godzin 50 euro  a po 1250 100 euro
  • w cenie 120 zł pracodawca zapewnia atrakcyjny pakiet w którego skład wchodzi pościel, słowniczek i karta startowa do telefonu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=664&ref=

ID ogłoszenia: 6825b464b8f93563