10,12 euro/h

Praca Holandia bez znajomości języka pakowanie czekolady od zaraz 2018 Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:19

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia 2018 w fabryce ze Zwolle przy pakowaniu czekolady w tabliczkach. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii bez języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 10,12 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Zwolle, Holandia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tm stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie tabliczek czekolady

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • duża motywacja
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • chęci do podjęcia pracy za granicą

Zapewniamy:

  • dobrą pensję wypłacaną zawsze terminowo
  • opcję otrzymania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu w dostępem do internetu po wifi
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opiekę koordynatorów
  • przejazdy do pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia długotrwałego
  • rzetelne rozliczanie godzin i dostęp do konta internetowego pracownika, które umożliwia wgląd oraz pobieranie dokumentów

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekolady-bez-jezyka-zwolle/

ID ogłoszenia: 135a9bbf5856fd8

3 komentarze na “Praca Holandia bez znajomości języka pakowanie czekolady od zaraz 2018 Zwolle”

  1. I’m interested in this job I want Come To Holland I’m Work In Deutschland Couple of years agoI am live in DenmarkAlmost 10 yearsI know where they will English
    Polish And Danish I would Woke withMore Experience Future I’m 31 Years old +4527995991
    Please contact to me On My telephone On my email Kwietnik@icloud.com
    Call me Alright email Coming

  2. kasia2724 na 12 marca 2018 @ 11:33

    Dzień dobry, jestesmy zainteresowani oferta pracy nawet od zaraz prosimy o kontakt 726361589, z góry dziekujemy za odpowiedz..

  3. Magdalenka26 na 15 marca 2018 @ 12:13

    Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od już. Zostawiam kontakt +48790796206