11,20 € brutto/h

Praca Holandia bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 18 czerwca 2022 01:32
  • Wygasa: 4 dni, 5 godzin

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie dla pakowaczy od zaraz na linii produkcyjnej. Pracodawca zapewnia szkolenie pracownicze.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 11,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował słodycze, czyli zadaniem będzie składanie pudełek, etykietowanie, ważenie i ogólne przygotowywanie produktów do wysłania;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;
  • elastyczność;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy;
  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy z opcją wzięcia płatnego urlopu.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki zmianowe i weekendowe;
  • pracę tymczasową;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • stałe zatrudnienie;
  • możliwość brania urlopów;
  • zdobycie doświadczenia;
  • ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej;
  • dostęp do kursów językowych oraz szkoleń i możliwość wzięcia udziału w innych projektach.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 71 744 31 00

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-2022/

ID ogłoszenia: 48562ac6a6822052