11,09 € brutto/h

Praca Holandia dla par bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz Bergen op Zoom

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bergen op Zoom
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 stycznia 2023 01:05

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Bergen op Zoom bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen op Zoom.

Wynagrodzenie: 11,09 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień zgodnie z listą – praca z wykorzystaniem skanera ręcznego;
  • kontrolowanie jakości oraz ilości produktów;
  • rozpoznawanie oraz usuwanie nieprawidłowości zgodnie z procedurą;
  • pakowanie gotowych zamówień;
  • pracownik będzie zabezpieczał towar i przygotowywał go do wysłania.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy;
  • zaletą będzie możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pracę również dla par;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe;
  • zatrudnienie na jednej albo na dwóch zmianach;
  • zatrudnienie do podjęcia na dłużej;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

k.kois@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-odziezy-bergen-op-zoom/

ID ogłoszenia: 29863cea79af1c0f