do uzgodnienia

Praca Holandia dla par i grup produkcja części samochodowych bez języka Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 01:09

Oferta aktualnej pracy w Holandii na produkcji części samochodowych ze stali i aluminium. Zatrudnienie w fabryce z Bunschoten dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bunschoten-Spakenburg, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • w zależności od przydzielenia na dziale press shop – kontrola jakości części z cienkiej blachy oraz pakowanie, assembly – obsługa maszyn produkcyjnych do spawania i sklejania lub electro coating – zadania przy pokrywaniu lakierem proszkowym części, czyli podwieszanie elementów na blachach, uszczelnianie, pakowanie, wygładzanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • wysoka motywacja
  • duże zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • opcję pracy w weekendy
  • przejazdy oraz zamieszkanie
  • holenderskie warunki zatrudnienia
  • dodatki oraz wszelkie świadczenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość wyjazdu do pracy w Holandii dla par i grup

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 841599db810d877c

ilość wszystkich wyświetleń: 3141, dzisiaj: 2