0

Praca Holandia dla par od zaraz przy pakowaniu owoców bez języka Oss i Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag/ OSS
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:10

Agencja rekrutacyjna m.in. dla klienta z Oss poszukuje pakowaczy, pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka przy pakowaniu owoców i warzyw na linii produkcyjnej.

Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku pakowacza warzyw i owoców.

Opis stanowiska:
– pakowanie warzyw i owoców
– kontrola jakości produktów
– dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Oferujemy:
– umowę na warunkach holenderskich
– wynagrodzenia wypłacane tygodniowo
– zakwaterowanie
– pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz bezpłatne dojazdy do pracy
– ubezpieczenie zdrowotne
– stabilną i długotrwałą współpracę

Wymagania:
– sumienność w wykonywaniu obowiązków
– nie musisz mieć doświadczenia – wystarczą chęci do pracy
– umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jak i w zespole

Skontaktuj się z nami!
Zarejestruj się na stronie: www.liderjob.pl
Zadzwoń: +48 509 240 000, +48 500 017 878
Napisz: biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl,
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

ID ogłoszenia: 6795c8265f8c09af

ilość wszystkich wyświetleń: 1092, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Holandia dla par od zaraz przy pakowaniu owoców bez języka Oss i Haga”

  1. zbigniew matej na 12 marca 2019 @ 20:58

    Witam.Jestesmy zainteresowani pracą obecnie jesteśmy w Hadze i parą. Tel +48606309066

  2. zbigniew matej na 17 marca 2019 @ 11:31

    Witam.Jestesmy zainteresowani pracą przy pakowaniu tel.+48606309066