do uzgodnienia

Praca Holandia na magazynie bez znajomości języka od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 17:43

Magazyn sklepu internetowego Waalwijk od zaraz da pracę w Holandii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu – Komisjoner

Lokalizacja: Waalwijk, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie zbieraniem towaru na podstawie zamówienia klienta, złożonego drogą elektroniczną
  • obowiązkiem będzie pakowanie i zabezpieczenie paczek oraz naklejanie etykiet adresowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na pół roku
  • wysoka motywacja
  • dużą zaletą będzie przedstawienie referencji
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Oferujemy:

  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu ho Holandii
  • pomoc w wyrobieniu numeru SOFI i innych sprawach formalnych
  • przejazdy do pracy
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • raz na tydzień wypłata zarobków
  • pracę zmianową i odpowiednie dodatki do wynagordzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia z CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany poniżej adres kontaktowy:

  • praca@hobij.pl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: SKLEP INTERNETOWY

źródło: http://www.praca4u.net/sklep-internetowy-order-picker-id395373.html

ID ogłoszenia: 96757b9bf26defc2