do uzgodnienia

Praca Holandia na produkcji ciastek i pizz Zwolle bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2016 01:52

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu pizz, ciastek na linii produkcyjnej. Oferta z Zwolle dla Polaków z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Zwolle, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Czas trwania umowy: 2 tygodnie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji spożywczej, przy wsparciu procesów produkcyjnych pizz, ciastek, przypraw orientalnych, zapiekanek
  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za pakowanie gotowych wyrobów przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby doświadczone w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnej umowie podpisanej na czas określony, w wymiarze 2 tygodni
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość zorganizowania transportu do Holandii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • pielotz@covebo.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-produkcji-spozywczej-projekt-2-tygodniowy-id354095.html

ID ogłoszenia: 263571bf9c275753

ilość wszystkich wyświetleń: 2444, dzisiaj: 2