do ustalenia

Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu żywności bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Opublikowany: 24 września 2014 00:32

Od zaraz praca w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności. Oferta z Eindhoven dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na min. 2 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- praca na linii produkcyjnej
- pakowanie produktów spożywczych
- zajmowanie się kontrolowaniem jakości produktów
- drobne prace w przetwórstwie mięsnym
- przygotowywanie palet do wysyłki

Wymagania:
- szybkość uczenia się
- chętnie zatrudnimy kobiety
- możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
- chęć wyjazdu do Holandii na okres min. 2 miesięcy
- preferowane osoby młode, energiczne, odpowiedzialne
- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie od zaraz na dwa miesiące
- podpisanie umowy o pracę tymczasową
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczenie
- obecność polskiego opiekuna
- pomoc przy wypełnianiu formalności administracyjnych
- dobre warunki pracownicze
- oferujemy wyjazdy z okolic Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego i Lubuskiego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: pollux.ela@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lcc4/

ID ogłoszenia: 3015421ecba3ec1c