do ustalenia

Holandia praca na produkcji sałatek owocowych bez znajomości języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesiący
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 07:26

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu sałatek warzywnych i owocowych. Ogłoszenie z Helmond bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca przy linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu sałatek warzywnych i owocowych. Prócz pakowania zatrudniony będzie: przygotowywać składniki, obsługiwać maszyny znajdujące się na hali, układać gotowe produkty w skrzynkach oraz zbierać zamówienia.

Wymagania:
- gotowość do pozostania w Holandii na 6 miesięcy
- angielski na poziomie komunikatywnym
- duża chęć do podjęcia tego stanowiska
- przestrzeganie zasad higieny osobistej
- posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie atutem
- referencje z poprzednich stanowisk będą sprzyjały podczas rekrutacji

Oferujemy:
- zatrudnienie na dłuższy okres
- pomoc flexmanagera
- dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- ubezpieczenie płatne 18,90 euro za 7 dni
- zapewniamy miejsce noclegowe w cenie 86 euro/tydz
- transport wewnętrzny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: opole@hobij.pl w tytule wpisując: SAŁATKI. W ogłoszeniu należy umieścić klauzule o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-237m5m/

ID ogłoszenia: 90954b73fe91dcce

3 Odpowiedzi na “Holandia praca na produkcji sałatek owocowych bez znajomości języka Helmond”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą waszej firmy mam doświadczenie w patroszeniu i filetowaniu ryb jestem osobą nie pijącą ani palącą potrafię pracować w zespole wadą moją jest brak języka proszę o kontakt pod numerem 600277606 Dziękuie

  2. Witam, jestem osoba chetna do pracy, mam nadzieje tylko ze mogac sie nauczyc duzo zyskam.

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany waszą ofertą pracy,jestem osobą chętną do pracy fizycznej jak i psychicznej. Czekam na odp.Mój nr tel 519620169