do uzgodnienia

Praca Holandia na produkcji sałatek z językiem angielskim od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 8 października 2015 04:01

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego na produkcji sałatek warzywno owocowych. Zatrudnienie przy przygotowywaniu składników i pakowaniu gotowych wyrobów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników do sałatek – mycie, sortowanie, krojenie
  • do zadań należeć będzie również pakowanie i przygotowywanie sałatek do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy przynajmniej na pół roku
  • atutem będzie posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • preferujemy posiadanie referencji
  • wysoka motywacja
  • zdyscyplinowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • przejazdy wewnętrzne
  • ubezpieczenie
  • możliwość zatrudnienia w długotrwałej perspektywie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie stawki godzinowe
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na poniższy adres:
rzeszow@hobij.pl z dopiskiem: PRACOWNIK PRODUKCJI

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-bez-doswiadczenia-id320655.html

ID ogłoszenia: 8875615b248cbf2d

ilość wszystkich wyświetleń: 2137, dzisiaj: 1