od 6,80 euro brutto/h - stawki wiekowe

Praca Holandia od zaraz bez znajomości języka pakowanie słodyczy Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: 6 tygodni z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 00:52

Oferta pracy w Holandii jako pakowacz – przy pakowaniu słodyczy na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie z Veghel od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Veghel, Holandia

Wynagrodzenie: od 6,80 do 8,23 euro brutto na godzinę pracy – wg stawek wiekowych

Rozpoczęcie: od zaraz

Czas trwania umowy: przynajmniej 6 tygodni

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie słodyczy takich jak: żelki, gumy, batoniki przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języków obcych, jak np: niemiecki czy angielski

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, holenderskiej umowy o pracę
  • początkowo umowa na okres 6 tygodni
  • dla najlepszych zatrudnienie na stałe
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • miejsce zamieszkania oraz objęcie ubezpieczeniem
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto

Aplikacja:
Chętnych prosimy przesyłać zgłoszenia z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • apn.2254380@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-praca-w-holandii-id335980.html

ID ogłoszenia: 58756917c0009bbc