do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz na produkcji ciastek Beek en Donk bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beek en Donk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 14:33

Proponujemy możliwość zatrudnienia w Beek en Donk dla chętnych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji ciastek w fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Beek en Donk, Holandia
Termin: od zaraz
Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się sortowaniem produktów orz ich pakowaniem
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B
  • zdolności manualne
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia na miejscu zakwaterowanie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia nowego doświadczenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejazdy do pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • a.czajkowska@beetsma.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-ciastek-od-zaraz-beek-en-donk/

ID ogłoszenia: 71958e4cda3c784e

ilość wszystkich wyświetleń: 1786, dzisiaj: 1