do ustalenia

Praca Holandia przy pakowaniu produktów na produkcji dla kobiet bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Opublikowany: 9 marca 2015 13:41

Dam od zaraz fizyczną pracę w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Oferta na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zajmowanie się wytwarzaniem produktów spożywczych przy taśmie w określonym tempie i z zachowaniem standardów pracy. Pracownik będzie produkować ciastka, pizze, zapiekanki, filety drobiowe, które będzie kontrolować, a następnie pakować.

Wymagania:
– dbanie o higienę osobistą
– zatrudnienie dla osób bezrobotnych minimum rok czasu
– dla uczniów, studentów, którzy zakończyli naukę i przez okres 3 miesięcy nie podejmowali żadnej pracy
– pracę dla kobiet
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– posiadanie doświadczenia przy produkcji spożywczej jest mile widziane
– wyjazd do Holandii na 8 tygodni

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wparcie polskiego opiekuna
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
– organizujemy wyjazdu do Holandii
– zatrudnienie na 8 tygodni

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/praca-w-produkcji-spozywczej-dla-kobiet/holandia/11394022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-dla-kobiet-bez-jezyka-na-produkcji-pakowanie-spozywcze/

ID ogłoszenia: 30554fd8ac1bd40f

1 odpowiedź na “Praca Holandia przy pakowaniu produktów na produkcji dla kobiet bez języka”

  1. jestem zainteresowany waszą ofertą mój numer 501249997 lub +31683426845