0

Praca Holandia przy produkcji drobiu, także dla kobiet i bez stawki wiekowej, Zuid-Holland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zuid-Holland
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 01:11

Bez stawki wiekowej do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii przy produkcji drobiu w zakładzie z Zuid-Holland. Zatrudnienie również dla Pań bez znajomości języka obcego.

CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY Z ZA GRANICĘ? NIC PROSTSZEGO ! APLIKUJ JUŻ TERAZ!
LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy pracowników na linię produkcyjną.

OFERUJEMY : atrakcyjne wynagrodzenie, wynagrodzenie co tydzień, dojazd do pracy wraz z zakwaterowaniem, opiekę polskiego koordynatora, pomoc w wyrobieniu SOFI, ubezpieczenie, umowę nawet do roku czasu

OPIS STANOWISKA: filetowanie mięsa drobiowego, pakowanie mięsa drobiowego, sprawdzanie jakości mięsa, układanie skrzynek na paletach (niektóre ważą około 15 kg), różne prace na taśmie produkcyjnej w fabryce

WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, gotowości do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu, oferta nie dotyczy pracy sezonowej, motywacja i chęć do pracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków, NIEKARALNOŚĆ.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT: 500 017 878 , 509 240 000
APLIKOWANIE PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl
LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : opole@liderjob.pl , biuro@liderjob.pl
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 6945a2f8cc1a21f5

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 991, dzisiaj: 1