do uzgodnienia

Praca Holandia przy produkcji sosów i dipów od zaraz z językiem angielskim, Giessen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Giessen/ Sleeuwijk
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:14

Firma z Giessen poszukuje obecnie pracowników do pracy w Holandii przy produkcji sosów i dipów. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka angielskiego.

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Giessen/ Sleeuwijk
ILOŚĆ MIEJSC: 6

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji sosów i dipów (czosnkowe, ziołowe).
Kontrola jakości na początku i na końcu linii produkcyjnej.
Dostarczanie i usuwanie surowców i / lub produktów końcowych.
Dbanie o czystość stanowiska pracy i konserwacja maszyn linii produkcyjnych.
Dokładne wprowadzanie danych do systemu.
Praca w niskich temperaturach.
Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
prawo jazdy kat. B. mile widziane,
gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych,
dostępność na dłuższy okres czasu,
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie
pracę w rodzinnej i nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju
możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego

ID ogłoszenia: 3235b156c39e6175

ilość wszystkich wyświetleń: 732, dzisiaj: 1