1,200.00

Praca Holandia przy sortowaniu, pakowaniu cebulek kwiatowych, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.08.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2016 04:25

Firma ogrodnicza z Tilburga poszukuje pracowników – pakowaczy do pracy w Holandii polegającej na sortowaniu oraz pakowaniu cebulek kwiatowych. Zatrudnienie od zaraz do końca września.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
sortowanie i pakowanie cebulek kwiatowych
drukowanie naklejek i etykietowanie gotowych paczek
obsługa maszyn
pakowanie i układanie skrzynek na palety
Wymagania:
dyspozycyjność min. do końca września
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemickiego
prawo jazdy kat. B mile widziane
gotowość do podjęcia pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
prace w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/235886/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

ID ogłoszenia: 17157a9c40c31c78

ilość wszystkich wyświetleń: 1628, dzisiaj: 1